Bekijk op deze pagina hoe het trainingsschema eruit ziet.


Kies hieronder het schema van een specifieke periode, of (als er voor een periode geen specifiek trainingsschema staat vermeld) kies het Hoofdschema. Omdat aanwezigheid bij trainingen één van de criteria is in het selectieproces wordt dit geregistreerd.


Kan je een keer niet trainen, meld je dan tijdig af. Dit kan via de mobiele app of via MIJN MHCB800.
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Liselore Elijzen V1 Rabo - AB
18:00 - 19:00 Keepers 1 V1 Rabo - CD
18:00 - 19:15 Meisjes B3 Nort Geurts V3 Huisman/TK - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Joris van Aalst V3 Huisman/TK - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B6 Merlijn Rozenboom V2 Volvo - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B7 Lois Vreeswijk V2 Volvo - AB
19:00 - 20:00 Keepers 2 V1 Rabo - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Jacqueline van Reijmersdal V3 Huisman/TK - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A3 Anne-Lotte Pott V2 Volvo - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A4 Joris van Aalst V2 Volvo - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Ronald Termeer V4 JansenTotaal
19:00 - 20:30 Meisjes C1 V1 Rabo - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A5 Nort Geurts V3 Huisman/TK - CD
20:00 - 21:00 Keepers 3 V1 Rabo - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Loes Goudzwaard
Marloes Derksen
V1 Rabo - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Anniek Meinema V1 Rabo - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Merlijn Rozenboom V2 Volvo - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Lois Vreeswijk V3 Huisman/TK - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Mathijs Hartemink V1 Rabo - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Stefan Geenen
Stijn van der Put
V2 Volvo - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Stijn Verdonschot V1 Rabo - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Eric-Jan Anneveld V3 Huisman/TK - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C6 Nikki Buysrogge
Noortje de Haan
V4 JansenTotaal - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Ischa van den Broek V2 Volvo - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Juan Mejia V3 Huisman/TK - AB
19:30 - 20:45 Dames 01 Eric-Jan Anneveld V1 Rabo
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 Tim Pott V3 Huisman/TK - CD
20:00 - 20:45 Heren 01 Olaf Heskes V2 Volvo - AB
20:00 - 21:30 Heren 03 Rene Gijsman V3 Huisman/TK - AB
20:45 - 21:30 Dames 01 Eric-Jan Anneveld V1 Rabo - CD
20:45 - 22:00 Heren 01 Olaf Heskes V1 Rabo - AB
21:30 - 22:00 Heren 01 Olaf Heskes V1 Rabo - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:15 - 16:15 Benjamins Cios Studenten
Eric-Jan Anneveld
V2 Volvo - CD
15:15 - 16:15 Jongens F1 Cios Studenten
Eric-Jan Anneveld
V2 Volvo - CD
15:15 - 16:15 Meisjes F1 Eric-Jan Anneveld
Cios Studenten
V2 Volvo - AB
15:15 - 16:15 Meisjes F11 Cios Studenten
Eric-Jan Anneveld
V2 Volvo - CD
15:15 - 16:15 Meisjes F2 Eric-Jan Anneveld
Cios Studenten
V2 Volvo - AB
15:15 - 16:15 Meisjes F3 Eric-Jan Anneveld
Cios Studenten
V2 Volvo - AB
15:15 - 16:15 Meisjes F4 Cios Studenten
Eric-Jan Anneveld
V2 Volvo - AB
15:15 - 16:15 Meisjes F5 Cios Studenten
Eric-Jan Anneveld
V2 Volvo - AB
15:15 - 16:15 Proeftraining JJ Eric-Jan Anneveld
Cios Studenten
V3 Huisman/TK
16:00 - 17:00 Funkey Babette Geurts V4 JansenTotaal
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Cios Studenten
Eric-Jan Anneveld
V2 Volvo - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Cios Studenten
Eric-Jan Anneveld
V2 Volvo - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 Cios Studenten
Eric-Jan Anneveld
V2 Volvo - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Cios Studenten
Eric-Jan Anneveld
V2 Volvo - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 V2 Volvo - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 V2 Volvo - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 V2 Volvo - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 Cios Studenten
Eric-Jan Anneveld
V2 Volvo - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Cios Studenten
Eric-Jan Anneveld
V3 Huisman/TK
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Cios Studenten
Eric-Jan Anneveld
V3 Huisman/TK
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 Cios Studenten
Eric-Jan Anneveld
V3 Huisman/TK
16:30 - 17:30 Meisjes 8E4 Eric-Jan Anneveld
Cios Studenten
V3 Huisman/TK
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Ivy Vreeswijk
Lois Vreeswijk
V1 Rabo - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Cios Studenten V3 Huisman/TK - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Cios Studenten V3 Huisman/TK - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D6 Cios Studenten V4 JansenTotaal
18:00 - 19:30 Jongens D1 Job Verhees V1 Rabo - C
18:00 - 19:30 Jongens D2 V1 Rabo - D
18:00 - 19:30 Meisjes A2 Stijn Verdonschot V1 Rabo - AB
18:30 - 20:00 G1 V2 Volvo - CD
18:30 - 19:30 G2 V2 Volvo - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Ronald Termeer V4 JansenTotaal
19:30 - 21:00 Dames 02 Stijn Verdonschot V1 Rabo - CD
19:30 - 21:00 Heren 02 Olaf Heskes V1 Rabo - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Eric-Jan Anneveld V2 Volvo - AB
20:00 - 21:30 Dames A V3 Huisman/TK - AB
20:00 - 22:00 Trim Woensdag V2 Volvo - CD
20:30 - 22:00 Heren L V3 Huisman/TK - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:45 Jongens D2 Stijn Verdonschot V1 Rabo - AB
16:15 - 17:45 Meisjes D3 Ivy Vreeswijk
Lois Vreeswijk
V2 Volvo - CD
16:15 - 17:45 Meisjes D4 Lotte Schoppers V3 Huisman/TK - AB
16:15 - 17:45 Meisjes D6 Rens van der Berg V4 JansenTotaal
17:45 - 18:45 Instroomteam OJ Stijn Verdonschot V4 JansenTotaal
17:45 - 19:00 Meisjes C3 V3 Huisman/TK - A Lijntraining olv Liselore
17:45 - 19:00 Meisjes C4 V3 Huisman/TK - B Lijntraining olv Liselore
17:45 - 19:00 Meisjes C5 V3 Huisman/TK - C Lijntraining olv Liselore
17:45 - 19:00 Meisjes C6 V3 Huisman/TK - D Lijntraining olv Liselore
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Eric-Jan Anneveld V1 Rabo - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Rob Meinema V1 Rabo - AB
18:30 - 19:45 Meisjes A3 Stijn Verdonschot V2 Volvo - AB
18:30 - 19:45 Meisjes A4 Stijn Verdonschot V2 Volvo - C
18:30 - 19:45 Meisjes A5 Stijn Verdonschot V2 Volvo - D
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Liselore Elijzen V3 Huisman/TK - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Lynn Meijer
Marit de Koning
V3 Huisman/TK - CD
19:30 - 21:00 Jongens A1 Juan Mejia V1 Rabo - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Stijn Verdonschot V1 Rabo - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 Joost Damen V2 Volvo - AB
20:30 - 22:00 Trim Donderdag V3 Huisman/TK
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Eric-Jan Anneveld
Stijn Verdonschot
Olaf Heskes
Britt van Kempen
V2 Volvo - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Eric-Jan Anneveld
Olaf Heskes
Stijn Verdonschot
Britt van Kempen
V2 Volvo - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Eric-Jan Anneveld
Olaf Heskes
Stijn Verdonschot
Britt van Kempen
V2 Volvo - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Eric-Jan Anneveld
Olaf Heskes
Stijn Verdonschot
Britt van Kempen
V2 Volvo - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 Eric-Jan Anneveld
Olaf Heskes
Stijn Verdonschot
Britt van Kempen
V2 Volvo - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E5 Eric-Jan Anneveld
Olaf Heskes
Stijn Verdonschot
Britt van Kempen
V2 Volvo - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Loes Goudzwaard
Marloes Derksen
V1 Rabo - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D5 Loes Goudzwaard
Marloes Derksen
V1 Rabo - CD
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Eric-Jan Anneveld
Olaf Heskes
Stijn Verdonschot
Britt van Kempen
V2 Volvo - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Eric-Jan Anneveld
Britt van Kempen
Olaf Heskes
V3 Huisman/TK
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Eric-Jan Anneveld
Britt van Kempen
Olaf Heskes
V3 Huisman/TK
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Eric-Jan Anneveld
Britt van Kempen
Olaf Heskes
V3 Huisman/TK
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 Eric-Jan Anneveld
Britt van Kempen
Olaf Heskes
V3 Huisman/TK
18:00 - 19:30 Jongens B1 Mathijs Hartemink V3 Huisman/TK - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Stefan Geenen
Stijn van der Put
V1 Rabo - AB
18:00 - 19:30 Jongens D1 Job Verhees V3 Huisman/TK - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Ischa van den Broek V1 Rabo - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B3 V2 Volvo - A
18:15 - 19:30 Meisjes B4 V2 Volvo - B
18:15 - 19:30 Meisjes B6 V2 Volvo - D
18:15 - 19:30 Meisjes B7 V2 Volvo - C
19:30 - 20:15 Dames 01 Eric-Jan Anneveld V1 Rabo - BCD
19:30 - 20:15 Heren 01 Olaf Heskes V1 Rabo - A strafcorner training
19:30 - 21:00 Heren 03 V3 Huisman/TK - AB wekelijks afwisselend veld 2 of 3
20:00 - 21:30 Dames 02 V2 Volvo - CD wekelijks afwisselend veld 2 of 3
20:00 - 21:30 Dames 03 Franke van Netten V2 Volvo - AB wekelijks afwisselend veld 2 of 3
20:15 - 21:30 Dames 01 Eric-Jan Anneveld V1 Rabo - CD
20:15 - 22:00 Heren 01 Olaf Heskes V1 Rabo - AB
20:30 - 22:00 Heren 02 V3 Huisman/TK - CD wekelijks afwisselend veld 2 of 3
21:30 - 22:00 Heren 01 Olaf Heskes V1 Rabo - CD