Heren 01 3e klasse

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 5 MEI 2019
Thuis Uit Aanvang
Boxmeer H1 MOP H1 14:45
HOCO H1 Dommel H1 14:45
Nova H1 DVS H1 14:45
Nuth H1 Oirschot H1 14:45
Son H1 Bemmel H1 14:45
Tegelen H1 Venray H1 14:45

Arbitrage verplichting Heren 01

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
11-5-2019 16:00 Jongens B1 AHC Velp JB2 Team , Arre van den  Boogaard , Friso  Engbersen
11-5-2019 14:15 Meisjes B1 O.H.C. Bully MB2 Team , Job  Raben , Tom van Loon
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Venray H1 17 47 15 2 0 69 0
2 Bemmel H1 17 34 10 4 3 36 0
3 Boxmeer H1 17 32 10 2 5 31 0
4 MOP H1 17 32 10 2 5 24 0
5 Oirschot H1 17 28 9 1 7 5 0
6 DVS H1 17 27 8 3 6 16 0
7 HOCO H1 17 26 8 2 7 2 0
8 Tegelen H1 17 22 7 1 9 -8 0
9 Dommel H1 17 18 6 0 11 -30 0
10 Nuth H1 17 11 3 2 12 -23 0
11 Nova H1 17 11 3 2 12 -52 0
12 Son H1 17 7 2 1 14 -70 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mei HTCSON Hockey H1 14:45 uit
12 mei HOCO H1 14:45 thuis - Veld 1 Rabobank
19 mei MHC Boxmeer H1 14:45 uit
26 mei HC Nova H1 14:45 thuis - Veld 1 Rabobank
2 jun Tegelen H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Venray H1 Bemmel H1 4-1
MOP H1 Nuth H1 3-2
Tegelen H1 Oirschot H1 1-3
Nova H1 Son H1 2-1
Boxmeer H1 HOCO H1 2-0
DVS H1 Dommel H1 6-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Oirschot H1 Venray H1 2-5
HOCO H1 Nova H1 4-1
Son H1 Tegelen H1 6-4
Bemmel H1 DVS H1 6-1
Dommel H1 MOP H1 5-8
Nuth H1 Boxmeer H1 0-4
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
MOP H1 Bemmel H1 1-1
Nova H1 Boxmeer H1 1-3
DVS H1 Oirschot H1 2-6
Venray H1 Son H1 13-1
Dommel H1 Nuth H1 5-2
Tegelen H1 HOCO H1 2-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Oirschot H1 MOP H1 3-1
Nuth H1 Nova H1 5-1
Bemmel H1 Dommel H1 7-0
Boxmeer H1 Tegelen H1 7-3
HOCO H1 Venray H1 4-5
Son H1 DVS H1 3-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Dommel H1 Oirschot H1 6-4
Tegelen H1 Nova H1 9-1
Bemmel H1 Nuth H1 6-2
MOP H1 Son H1 6-4
Venray H1 Boxmeer H1 7-2
DVS H1 HOCO H1 7-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Son H1 Dommel H1 3-6
Oirschot H1 Bemmel H1 3-3
Nuth H1 Tegelen H1 1-2
Boxmeer H1 DVS H1 6-2
Nova H1 Venray H1 0-6
HOCO H1 MOP H1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Oirschot H1 Nuth H1 3-1
Venray H1 Tegelen H1 8-3
Bemmel H1 Son H1 2-1
DVS H1 Nova H1 9-0
MOP H1 Boxmeer H1 4-2
Dommel H1 HOCO H1 4-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Nuth H1 Venray H1 2-6
Son H1 Oirschot H1 2-6
HOCO H1 Bemmel H1 3-1
Boxmeer H1 Dommel H1 9-0
Nova H1 MOP H1 2-4
Tegelen H1 DVS H1 6-2
VRIJDAG 9 NOVEMBER 2018
Dommel H1 Nova H1 7-4
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Bemmel H1 Boxmeer H1 3-3
DVS H1 Venray H1 2-2
Oirschot H1 HOCO H1 0-1
Son H1 Nuth H1 0-4
MOP H1 Tegelen H1 4-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Tegelen H1 Dommel H1 3-0
Nova H1 Bemmel H1 1-6
Boxmeer H1 Oirschot H1 1-3
Venray H1 MOP H1 6-3
DVS H1 Nuth H1 4-4
HOCO H1 Son H1 11-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Nuth H1 HOCO H1 3-4
MOP H1 DVS H1 2-3
Son H1 Boxmeer H1 5-4
Dommel H1 Venray H1 3-5
Bemmel H1 Tegelen H1 7-0
Oirschot H1 Nova H1 4-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Nuth H1 MOP H1 6-6
Dommel H1 DVS H1 0-6
Bemmel H1 Venray H1 0-0
Oirschot H1 Tegelen H1 2-1
Son H1 Nova H1 3-5
HOCO H1 Boxmeer H1 5-5
ZONDAG 17 MAART 2019
Boxmeer H1 Nuth H1 8-3
MOP H1 Dommel H1 7-0
Nova H1 HOCO H1 2-2
Tegelen H1 Son H1 6-3
DVS H1 Bemmel H1 2-1
Venray H1 Oirschot H1 5-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Nuth H1 Dommel H1 6-3
Bemmel H1 MOP H1 4-3
Oirschot H1 DVS H1 1-2
Son H1 Venray H1 0-8
HOCO H1 Tegelen H1 4-2
Boxmeer H1 Nova H1 9-0
ZONDAG 31 MAART 2019
MOP H1 Oirschot H1 6-1
Dommel H1 Bemmel H1 0-6
Venray H1 HOCO H1 8-1
DVS H1 Son H1 7-1
Nova H1 Nuth H1 4-0
Tegelen H1 Boxmeer H1 2-5
ZONDAG 7 APRIL 2019
Nuth H1 Bemmel H1 1-4
Nova H1 Tegelen H1 2-2
Boxmeer H1 Venray H1 2-4
HOCO H1 DVS H1 3-1
Son H1 MOP H1 2-7
Oirschot H1 Dommel H1 4-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Tegelen H1 Nuth H1 2-0
Venray H1 Nova H1 6-1
Dommel H1 Son H1 11-0
DVS H1 Boxmeer H1 5-6
Bemmel H1 Oirschot H1 3-0
MOP H1 HOCO H1 3-2